Page 43 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 43

 Kaç yıldır sigorta sektöründe hizmet vermektesiniz?
✔25 yıldır sektördeyiz.
Anadolu Sigorta ile ilk defa çalışmaya başlama tarihiniz nedir? ✔2007 yılından beri.
Irmak Sigorta | Samsun
İleriki dönemde sigorta sektörünün gidişatını kısaca değerlendirir misiniz?
✔Yaşanan felaketler, alım gücünün azalması, binbir güçlükle sahip olduklarımızı koruma ihtiyacını her geçen gün arttırmaktadır.
Bu sebeple ileriki dönemde hem sigorta bilincine hem de ihtiyacına paralel olarak artı göstereceği kanaatindeyiz.
Diğer meslektaşlarınıza vermek istediğiniz mesajınız nedir? ✔Dünyanın en anlamlı mesleğini icra ediyoruz. Müşterilerimizin en zor zamanlarında yanlarındayız. Hem insani hem ticari görevimizi aynı anda yapıyoruz. Bu zor süreçlerin üstesinden gelmek kolay değil. Dünya çok hızlı değişiyor ve gelişiyor. Yenilikçi olalım ve teknolojiyi her anlamda iş süreçlerinde kullanalım.
İleriki dönemde sigorta sektörünün gidişatını kısaca değerlendirir misiniz?
✔İleriki dönemde de sigorta sektörünün daha da önem kazanacağını ve gelişeceğini düşünüyoruz. Dijitalleşmenin her sektörde kaçınılmaz olduğu günümüzde, acentelerin rekabet şansını arttırmak için mutlaka dijitalleşme konusunda gerekli koşulları oluşturmaları gerekiyor.
Diğer meslektaşlarınıza vermek istediğiniz mesajınız nedir? ✔Sigortacılığın güven üzerine kurulu olduğunu unutmayarak kendilerini geliştirmelerini ve ilkeli çalışmalarını öneriyoruz. Müşterinin sadakatini ve memnuniyetini arttırmak amacıyla müşterilerle sürekli ilişki içerisinde olmalı ve müşterilerin beklentilerine uygun ihtiyaç ve istekleri belirleyip müşteriye sunmayı hedeflemeliyiz.
Bireysel olarak yaptığmız her artı değerin sektörün itibarını arttıracağını hiç unutmamalıyız.
   İlke Sigorta | Zonguldak
 Kaç yıldır sigorta sektöründe hizmet vermektesiniz?
✔31 yıldır sigorta sektöründe hizmet veriyoruz.
Anadolu Sigorta ile ilk defa çalışmaya başlama tarihiniz nedir? ✔1993 yılından bu yana Anadolu Sigorta acentesi olarak çalışıyoruz.
maksimumbiz 41


   41   42   43   44   45