Page 41 - MAKSİMUM BİZ | NİSAN 2021
P. 41

MÜŞTERİLERİMİZ
      30 Yıl
    Mehmet Maraşlıoğlu...
1958 doğumlu.
1978 yılından beri sanayi ve
ticaretle uğraşan bir iş insanı.
30 yıldır bizimle çalışıyor. İlk sigorta poliçesini işyeriyle
ilgili yaptırmış. Mehmet Bey, 30 yıldır Anadolu Sigorta’dan vazgeçmemesinin nedenlerini şöyle anlatıyor: “Ülkelerin orduları savaş olmasın diye vardır, bekçiler hırsızlık olmasın diye mevcuttur. Bizler de sanayici ticaret erbapları
olarak hasar anında sıkıntı yaşamamak adına sigorta poliçesi yaptırmak zorundayız. Sigorta teminatımızı da
hem güvendiğimiz bir acenteden almalıyız hem de arkasında durduğunu bildiğimiz bir sigorta şirketinden. Bu zamana kadar prim hiç sorgulamadık, ödediğimizden daha düşük poliçe bulunabileceğinin her daim farkındaydık ancak aldığımız ürünün içeriğinin her zaman ihtiyaçlarımızı karşılayacağından da hep emindik. Yılların Ticaret erbabı deneyimi ile bir sigorta şirketini seçmek için tek bir tercih sebebi olamaz, bunun bir takım oyunu olduğunu düşünüyorum. Anadolu Sigorta’nın da Tunga Sigorta Acenteliği gibi prensipli ve güvenilir takım oyununu tamamlayan acentelerinin sayısını arttırmayı hedeflemesini temenni ediyorum.”
         Necat Koç...
1955 doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. Şişecam’dan emekli. Yaklaşık 30 yıldır Anadolu Sigorta ile çalışıyor. İlk poliçesini 1991 yılında sağlık sigortası yaptırarak aramıza katılmış.
30 yıldır Anadolu Sigorta’nın müşterisi olan Necat Bey, şirketimizi tercih etme nedenlerini
şöyle sıralıyor: “En önemli tercih nedenim, Anadolu Sigorta’nın, kurucumuz büyük önder Atatürk’ün
30 Yıl
 direktifleri ile kurulan bir şirket olması. İş Bankası’nın bir kuruluşu olmasının yanısıra, benim de aynı kuruluşa bağlı Şişecam’da 42 sene çalışmış olmam. Bunların yanında gerek maddi hasar gerekse sağlık konularında, karşılaştığım tüm sorunlarımda hep yanımda olmasıdır. Yaşadığımız dünya gerek sağlığımız gerekse sahip olduğumuz maddi varlıklarımız açısından risk taşımaktadır. Bu nedenlerle sigorta benim için çok önemli. Anadolu Sigorta’nın bu çizgisini devam ettirmesi ve gelişmesini sürekli kılmasını temenni ediyorum.”
      29 Yıl
Mustafa Günhan Durgun...
1969 doğumlu. Evli ve bir kız çocuk babası. Türkiye, Malta ve Uganda’da şirketleri var. Uluslararası sağlık turizmi ve öğrenci değişim programları, kahve ve avakado ithalatı, tekstil
ihracatı ve sigorta sektörüne hizmet verecek bir uygulama projesinin ortağı. 1992 yılından beri
  müşterimiz olan Günhan Bey’in Anadolu Sigorta ile ilgili görüşleri şöyle: “Bilinçli bir tüketici poliçe yaparken sadece fiyat odaklı
olmamalıdır. Güven, dostluk ve bir sürü bizi memnun eden nedenlerden dolayı bir gün bile sigortacımızı değiştirmeyi düşünmedik. Sigorta aracı kurumu bu sektörün vazgeçilmez parçasıdır. Keşke ekonomik veriler ülkemizde daha da iyiye gitse, her birey yapılması gereken bütün poliçeleri yaptırabilse... Eğitim seviyesi, kültür ve ekonomik altyapı sigorta yaptırılma oranını çok etkiliyor. Başka masraflarımızdan kısıp bugüne kadar sigorta poliçelerimizden vazgeçmedik.”
        25 Yıl
Nilgün Ceylan...
1964 doğumlu. İTÜ İşletme Mühendisliği mezunu. Kaanteks şirketi olarak 24 yıldır tekstil sektöründe faaliyet gösteriyorlar. Londra’da kendi tasarım ekibiyle hazırladıkları ürünleri Türkiye’de üretip Avrupa’ya ihraç ediyorlar. 25 yıldır Anadolu
Sigorta’nın müşterisi.
Nilgün Hanım hem şahsi hem de kurumsal olarak Anadolu Sigorta
ile 25 yıl gibi uzun bir süre çalıştıklarını belirterek, “Bu sürenin uzunluğu da Anadolu Sigortaya olan memnuniyetimizi göstermekdedir.
Bu süreçte her zaman yanımızda olup bunu en iyi şekilde verdiği hizmetiyle
bize sonuna kadar hissettirmiştir. Sigortaya, hem şahsi hem de kurumsal olarak gayrimenkullerin korunması, meydana gelebilecek hasarların uzman kişilerce takibi ve çözümü konuları nedeniyle önem vermekteyim. Yaşadığımız dönemde nereden, ne gibi zararlar gelecek belli olmuyor. Garantili bazı önlemlerin planlanarak, bilinerek, tecrübeli kişilerce yapılması gerektiğine inanıyorum. O yüzden güvendiğim, inandığım Anadolu Sigorta ve acentemiz Tunga Sigorta ile çalışıyorum, çalışmaya da devam edeceğim.”
 Ciddiyet ve Adalet
Emekli Öğretmen
Dursun Özdede, 29
Aralık 2020 tarihinde otomobiliyle trafik
kazası geçirdi. Sigorta işlemleri sürecinde; şirketimizin ciddiyet, adalet ve hamiyetperver tutumundan dolayı takdir ve memnuniyetini dile getiren bir mektubu bize gönderdi. Biz de kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.
    maksimumbiz 39   39   40   41   42   43