Page 28 - MAKSİMUM BİZ | ARALIK 2014
P. 28

Türkiye İş Bankası
  türkiye iş Bankası
tahtakale Şubesi
“26 yıllık bir iş bAnkAlı olArAk, bAnkA ve siGorTAyı, “birlikTen kuvveT DoğAr” sözünü DoğrulAyAn AyrılmAz, muhTeşem ikiliye benzeTiyorum.”
    Şube Müdürü Turan Tekiner
 Şube Tipi
 Şube İli/İlçesi
 Şube Çalışan Sayısı
 Banka sigortacılığını sizce en iyi ifade eden üç kelime
  26 | maksimumbiz
karma/bakırköy bölge
istanbul fatih tahtakale şubesi
12
maliyet, güven, güç
Doğru fiyatlama ve sigorta po- liçeleri bankacılık ürünlerinin tamamlayıcı enstrümanları-
dır. Poliçe çeşitliliği artıkça, müşteri talebi ve memnuniyeti de buna paralel olarak artmaktadır.
1969 yılından beri, yani 45 yıldır hiz- met veren şubemiz, İstanbul’un ta- rihi yarımadasında olması sebebiyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan bir bölgede yer alıyor. Her türlü elektronik alet, bijuteri
ve tekstil ürün pazarının bol olduğu bu bölgede, işyeri sigorta poliçeleri ağırlıklı ürün satışımız mevcuttur. Ancak tarihi bölge olması nedeniyle işyerlerinde modernizasyon yapıla- madığından risk analizi yapmanın zorlukları da bulunmaktadır.
Ülkemizin ilk milli bankası ile ilk milli sigorta şirketinin birleşen gücünü olabildiğince iyi kullanmaya çalışıyoruz. Banka ve sigorta ürün yelpazelerini pazarlarken müşteri- ye sunulan fiyat avantajıyla beraber şube kârlılığını artırmayı da hedef- liyoruz.
Şube personelinin ürettiği poliçe- lerden prim alma uygulamasının artırılarak devam ettirilmesinin ya- nında, banka ürünlerinin pazarlan- masına yönelik, sigorta çalışanla- rına da prim bazlı benzer modeller geliştirilebilmesi sağlanabilir. Böyle bir uygulamanın pazarlama ve satış stratejisi açısından yararlı olacağını belirterek, hasarsız günler temenni ediyoruz.
 


   26   27   28   29   30