Page 56 - LCW LIFE | OCAK 2020
P. 56

bizden haberler - news
 TÜM ŞİRKET ÇALIŞANLARI
GPS YAYILIM EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI!
ALL COMPANY EMPLOYEES COMPLETED GPS TRAINING
 Ekim ayında tamamlanan GPS pilot faz çıktılarının sağladığı güncellemeler ile Alfa Fazı en sağlıklı biçimde hayata geçi- rilmeye hazır hâle geldi.
Aralık ayında başlayacak Alfa Fazı’na hazırlık aşaması olan GPS Yayılım Eğitimi tüm şirket çalışanları ile buluşturuldu. Bir ay kadar kısa bir sürede Merkez, Mağazacılık Merkez, Lojistik Merkez ve Taha Giyim’de sisteme dahil olan yönetici ve bağlı çalışandan oluşan toplamda 4 bin 425 kişinin bu eğitimlere katılması sağlandı. Yarım günlük yayılım eğitimleri 2 modül hâlinde gerçekleştirildi. İlk modülde sistemin detaylarına ilişkin bilgiler aktarılırken, ikinci modülde 30+1 prensiplerin içselleştirilmesini sağlamak amacı ile grup çalışması yaparak fark yaratan örnekleri duyma fırsatı yakaladılar.
Böylece 13 Aralık’ta tamamlanan yayılım eğitimleri sonrası tüm şirket Alfa Faz’a hazır hâle getirildi.
Yayılım eğitimleri sonrasında HRBP’lerin departmanlara vereceği desteğin yanı sıra her departman çalışanları tara- fından seçilmiş elçilerin eğitimleri ile süreç devam edecek.
GPS Elçileri olarak adlandırılan bu kişiler, sistem konusunda ekip arkadaşlarını bilgilendirme konusunda gönüllü oldular.
Kendilerini tebrik ediyoruz.
With the updates provided by the GPS pilot phase outputs completed in October, Alpha Phase is ready to be imple- mented in the healthiest way.
Prepared for the Alpha Phase to begin in December, GPS Training was introduced to all employees of the company. In only 1 month, a total of 4425 people consisting of manag- ers and affiliated employees included in the system in the Headquarters, Merchandising Center, Logistics Center and Taha Giyim participated in these trainings. A training that lasts half a day was carried out in 2 modules. While the infor- mation about the system was provided in the first module, in the second module, the participants had the opportunity to hear the examples that create a difference by complet- ing group studies to internalize the principles of 30 + 1.
Thus, completing the trainings on 13 December, the whole company was ready for Alfa Phase.
After the trainings, the process will continue with the sup- port of HRBPs to the departments as well as the trainings of the ambassadors selected by each department.
These persons called “GPS Ambassadors” volunteered to inform their teammates about the system.
54
We would like to congratulate them.
 

   54   55   56   57   58