Page 15 - MAKSİMUM BİZ | ARALIK 2014
P. 15

  reklam filmimize iki Kristal
Elma Yayınlandığı dönemde bü-
yük ilgi gören, “Kaskosuz Sürücüye Aduket Şoku” viral reklam filmimizle 26.
Kristal Elma Ödülleri’nde iki Kristal Elma’nın sahibi olduk. Film, “Viral Proje” ve “En Yaratıcı Dijital Kökenli Kampanya” kategorilerinde ödüle layık görüldü. Ödül töreni Santral İstanbul’da gerçekleştirildi.
Kristal Elma kazanan film, bir sokak röportajıyla başlıyor. Filmde “Bana bir şey olmaz!” diyen bir sürücünün başına gerçekten olmayacak bir iş geliyor ve Street Fighter oyununun meşhur karakteri RYU, aduketler eşliğinde sürücünün arabasını par- çalıyor.
Yayına alındıktan sonra, dünyaca ünlü oyun blogu Kotaku ve Street Fighter’ın resmi Facebook hesabın- dan da paylaşılan film, kısa sürede dünya çapında popülerliği yakaladı. Film, ilk yayınını takip eden birkaç gün içerisinde, farklı video platform- larında toplam bir milyon izleme sayısını geçmeyi başarırken; İspanya, Fransa, Amerika, Peru, Yunanistan ve Japonya dâhil olmak üzere birçok ülkede onlarca haber sitesi ve blog tarafından paylaşıldı.
Bir usta Bin usta’ya
yeni reklam filmi
Şirketimiz ayrıca kasım ayı içerisin- de yayınlanmak üzere sosyal sorum- luluk projemiz Bir Usta Bin Usta’nın 5. yılını kutladığımız yeni reklam fil- mimiz de yayınladı. Kaybolmaya yüz tutan geleneksel el sanatlarımızın yaşatılmasına yönelik mesajı ana te- masına taşıyan yeni reklam filmimiz de izleyenlerden tam not aldı. Şirketimizin reklam filmleri web sitemizdeki Medyada Biz/Reklam Filmleri sekmesinden izlenebilir.
 hem ülkemizDe hem De yurTDışınDA büyük beğeni ToplAyAn “kAskosuz sürücüye ADukeT şoku” virAl reklAm Filmimizle iki krisTAl elmA öDülüne lAyık GörülDük.
  Bir usta Bin usta’nın 5. yılını kutladığımız yeni reklam filmimiz yayınladı.
maksimumbiz | 13
 


   13   14   15   16   17