Page 45 - 3 synyp okulyk
P. 45

15. Практикалық жұмыс

     Бөлімі:                     2 бөлім.  Ойын құру
                                  (ортақ тақырыптары: «Уақыт», «Сәулет» )
     Педагогтің аты-жөні:        Солтанбай Шырайлым Шиденова Кунсулу

     Күні:                       05.09.24

     Сыныбы: 3                   Қатысушылар саны:                   Қатыспағандар саны:

     Сабақтың тақырыбы:          Практикалық жұмыс

     Оқу бағдарламасына          3.4.2.2   программалау   ойын   алаңында   бірнеше   көріністермен
     сәйкес оқу мақсаты          жұмыс істеу;
                                 3.4.2.4   .   программалау   ойын   алаңында   ойын   құру   барысында
                                 циклдік алгоритмді жүзеге асыру.
     Сабақтың мақсаты:           Барлық оқушы үшін:
                                 Қайталауды қолданатын алгоритмдер құрастырады.
                                 Оқушылардың көбі үшін:
                                 Программалау ойын алаңында бірнеше кейіпкерлер және
                                 көріністермен жұмыс істейді.
                                 Кейбір оқушылар үшін:
                                 Программалау ойын алаңында ойын құру барысында  циклдік
                                 алгоритмді жүзеге асырады.


        Сабақтың барысы:

      Сабақтың      Педагогтің ісәрекеті    Оқушының іс-           Бағалау          Ресурстар
      кезеңі/уақыт                          әрекеті
      ы

      Сабақтың      Сәлемдесу,оқушылар                                               Қызығушылық
         басы       ды           түгендеу.                                           ты ояту
       1-7 мин.     Қызығушылықты                                                     «Көңіл күйді
                    ояту   «Көңіл   күйді                                            анықтау»
                    анықтау»        ойыны                                            ойыны
                    Сабақ         басында
                    оқушылар            бір
                    параққа   өзінің   көңіл
                    күйін       келтіретін
                    сурет немесе смайлик
                    салады. Суретте олар
                    адамның   бет-әлпетін
                    келтіруі         керек,
                    мәселен,         күліп
                    немесе   езу     тартып
                    тұрған, қабағын түйіп
                    тұрған бейтарап адам
                    бейнеленуі   керек.
                    Олар суреттерін бір-
                    біріне көрсетеді.
   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50