Page 51 - 3 synyp okulyk
P. 51
Сабақтың тақырыбы: 19-сабақ: Құжатты рәсімдейміз
Бөлімі: 3-бөлім. Робототехика. Жоба (ортақ тақырыбы: «Өнер»,
«Көрнекті тұлғалар»)
Педагогтің аты-жөні:
Күні:
Сыныбы: Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы: Құжатты рәсімдейміз
Оқу бағдарламасына 3.2.1.4 шрифт пен абзацты пішімдеу
сәйкес оқу мақсаты
Сабақтың мақсаты: Мәтіндік редакторда шрифт пен абзацты пішімдеуді
қолдануды үйренеді.
Сабақтың барысы:
Сабақ Педагогтің іс-әрекеті Оқушының Бағалау Ресурстар
кезеңі іс-әрекеті
Ұйымдаст Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу
ыру
кезеңі: І. Қызығушылықты ояту. «Портрет» ойыны
Қатысушылар төбелеріне А4 форматтағы қағазды қойып алып, 5 минут
1-7 мин.
музыка әуенін тыңдай жүріп өз тобындағы қалаған біреудің портретін
салады. Музыка тоқтаған соң, астына өз қолтаңбасын қалдырып,
портретті иесіне сыйлайды. /Бұл ойын оқушыларға психологиялық
жағымды көңіл-күй сыйлайды/.
Топтастыру. «Социометрия» әдісі
Оқушыларды топтастыру үшін қолдануға болады. Қатысушылар
көздерінің түстері, жұлдызнамалары, сүйікті түстері, тұрғылықты
жерлері, аттарының бас әрпі арқылы бірін-бірі табады. Жүргізуші қандай
белгі арқылы топқа бөлінетіндігін айтып отырады.
Бұл әдіс сыныптастардың бір-бірін жақыннан тануына мүмкіндік
туғызады.
Сабақтың ✔ Мұғалім төмендегі ✔ Өздерің Мұғалім Интеракт
басы оқушылар ивті тақта
сұрақтарды оқушыларға тұратын ды сабаққа
қойып, суреттерді аймақтағ қатысу
интерактивті тақтадан ы белсенділі Оқулық
көрсетеді. Оқушылар табиғаты гі мен
ұжымдық үлгіде білгендері әсем сұрақтарға
бойынша өз ойларын айтып, қандай жауап Жұмыс
жерлерді