Page 37 - Просвещение 2020
P. 37
«Ағарту». «Просвещение» 2020
Сабақтың мақсаттары Саралау №1
Барлығы:
Мәтінді оқиды. Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байла-
нысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді.
Көбі:
Мәтінді оқиды. Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байла-
нысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді. Бе-
рілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап береді, шағын
диалогке қатысады.
Кейбірі:
Мәтінді оқиды. Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байла-
нысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді. Бе-
рілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап береді, шағын
диалогке қатысады. Фольклордың және шағын көлемді көркем
әдеби шығармаларды түсінеді, тақырыбын анықтайды,
өмірмен байланыстырады.
Бағалау критерийлері Саралау №2
Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер
мен тірек сөздердің мағынасын түсіне алады.
Берілген сұрақты дұрыс түсініп, лайықты жауап бере алады, ша-
ғын диалогке қатыса алады.
Фольклордың және шағын көлемді көркем әдеби шығармаларды
түсіне алады, тақырыбын анықтай алады.
Өмірмен байланыстыра алады.
Тілдік мақсаттар Жаңа сөздер: ерте заман, қорғау, одақ, өсімдіктер, деректер,
жойылып кету, сирек, тіркелген.
Құндылықтарды дарыту 1) Қазақстанның Тәуелсіздігі және Астана
6) Бұл – тарихтың, мәдениет пен тілдің ортақтығы
Пәнаралық байланыс Өзін-өзі тану, орыс тілі және ағылшын тілі
Алдыңғы білім Қожа мектепте
Сабақ барысы
Сабақтың жос- Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет Ресурстар
парланған кезең-
дері
Сабақтың басы 1. Қызығушылықты ояту.
5 минут 2. Психологиялық ахуал орнату.
Көрсетілім
- Бүгінгі сабақтың тақырыбы:
«Қызыл кітап»
Оқушыларды сабақ мақсатымен, бағалау критерийлерімен
таныстыру.
37