Page 22 - Международный научно-методический сборник "Учитель Казахстана"
P. 22
«Қазақстан ұстазы» «Учитель Казахстана» 2020
уроке; фик- себе оценку за сохранять учебную
сация соот- урок. цель и задачу,
ветствия ре- осуществлять
зультатов - А теперь в одно окошко кораб- итоговый и
деятельно- лика поставьте себе оценку за пошаговый контроль
сти и постав- урок, во второе окошко оценку по результату,
ленной поставлю я. планировать
цели. будущую
- Кораблики вы можете отпра- деятельность.
вить в плавание по весенним Познавательные:
ручейкам, а можете оставить анализировать
себе на память об уроке. степень усвоения
- Ваша работа на уроке мне нового материала.
очень понравилась.
Личностные: неза-
висимость и критич-
ность мышления.
Домашнее Обеспечение 1. Сравнить значения выра- Учащиеся записы-
задание понимания жений вают в дневники за-
1 мин детьми со- 2. Составить 5 примеров на дание.
держания и сложение дробей Самостоятельно
способов вы- 3. Составить задачу на сло- выбирают уровень
полнения до- жение дробей для выполнения до-
машнего за- машнего задания.
дания
Ханжазова Динара Смаиловна
Биология пәнінің мұғалімі
Қазақстан Алматы облысы Кеген ауданы Күрметі ауылы
Әужан Ниязбеков атындағы негізгі мектебі
Биологи пәні. 7-сынып. Қысқа мерзімді жоспар: «Қоректік тізбектер және қоректік торлар»
Сабақ негіз-
делген оқу 7.3.1.2 - табиғи қоректік тізбектерді салыстыру;
мақсаттары
Сабақ нәти- Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қо-
жесі: сымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты брлесе
орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме
ресурстармен жұмыс жасайды.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды.
Бағалау кри- Тақырыптың маңызын түсіндіреді.Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды
терийі орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.
Тілдік құзірет- Өсімдікқоректілер, жыртқыш жануарлар, паразиттер, сапрофиттер, қоректік тізбек,
тілік қоректік тор, экожүйе.
Ресурстар Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар және әртүрлі заттар, топ-
тық тапсырмалар, кері байланыс, стикер.
Әдіс-тәсілдер Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия.
Пәнаралық Музыка, қазақ тілі.
байланыс
Алдыңғы оқу Зертханалық жұмыс «Жергілікті жердің экожүйелерін зерттеу (мектеп ауласы мыса-
лында)».
Сабақтың жоспары
22