Page 51 - Международный научно-методический сборник "Учитель Казахстана"
P. 51

«Қазақстан ұстазы» «Учитель Казахстана» 2020

         Сабақтың  тақы- Табиғат – ортақ үйіміз
         рыбы
         Осы  сабақта  қол  4.1.3.1- тыңдаған материалдың (ұзақтығы 2-2,5 мин) мазмұны бойынша сұ-
         жеткізілетін     оқу  рақтарға  жауап  беру/сөйлемді  толықтыру  және  түйінді  тұстарын  анық-
         мақсаттары             тау/кесте толтыру/кластер құрастыру
                                4.2.3.1 - белгілі бір тақырыпта сұбхаттасу барысында шағын мәліметті (4-5
                                сөйлем) баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын
                                келтіріп сөйлеу
         Сабақтың мақсат- Барлығы: аудиовизуалды ақпаратты түсіне алады;
         тары                   Көбі: аудиовизуалды ақпарат бойынша сұрақтарға жауап бере алады.
                                Кейбірі: аудиовизуалды ақпаратты бойынша суреттерді пайдаланып, рөлдік
                                ойынға қатыса алады.
         Тілдік дағдылар        Пәнге тән лексика мен терминология:
                                киік, марал, қорғау, атакәсіп
                                Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер:
                                Мал дәрігері, табиғат қорғаушылары, табиғатты аялау
                                Талқылауға арналған сұрақтар:
                                Сен табиғат жанашырысың ба? Табиғатты қалай қорғау керек?
         Құндылықтарды          Құрметтеу: топта  жұмыс жасау дағдыларын жетілдіре отырып, қоршаған
         дарыту                 ортаға деген құрметін арттыру;
                                Тәрбие: табиғатты қастерлеуге тәрбиелеу.
         Пәнаралық              Орыс тілі, ағылшын тілі, өзін-өзі тану
         байланыс
         АКТ-ны қолдану         Аудиовизуалды ақпарат,  интербелсенді тақта
         Бастапқы білімі        Қайталауға арналған 3-тапсырма
         Сабақ барысы
         Жоспарланған           Жоспарланған жаттығу түрлері
         уақыт
         Сабақтың басы          Мұғалім  шаттық  шеңберін  құрғызып,  ынтымақтастық-атмосферасын  ор-
                                нату үшін, шаттық шеңберіне тұрып, келген қонақтарымен амандасады.
                                Қайырлы күн, ұстазым!
                                Қайырлы күн, достарым
                                Шеңбергетұрайық
                                Жылулық сыйлайық! Амандасып болған соң, оқушылар бір-біріне жақсы
                                тілектер айтады.
                                Пазл арқылы жиналған суреттермен топқа бөлініп, қосылып тұрған әуен ар-
                                қылы балалар сабақ тақырыбын

























                                                                                                              51
   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56